Футболки з вишивкою під замовлення

Футболки з вишивкою під замовлення, пошиття, доставка. Вишивка на футболках - це надійний метод зробити футболку оригінальною і неповторною. Вишивка на футболці, майже позбавлена недоліків, а завдяки непоганій зносостійкості вишивка довгий час зберігає непоганий зовнішній вигляд і колірну гамму. Вишивку на футболках нерідко замовляють корпоративні замовники для організації і проведення промо заходів, що робить просту футболку частиною корпоративного іміджу.

Також, вишивка на футболках популярна серед різних громадських заходів, громадських організацій, адже з її допомогою можна підкреслити громадянську позицію, приналежність людини до певної професії або показати симпатію до рок-групи чи спортивної команди. Вишивка на футболках популярна серед спортсменів, адже вишивка, як спосіб нанесення символіки досить довговічна і міцна.

[widgetkit id=53]

Вишивку на футболці можна зробити різну, як простий, непомітний логотип, так і складний український орнамент вишитий хрестиком. На футболці, за допомогою вишивки можна реалізувати будь-які дизайнерські фантазії, перетворивши футболку в абсолютно унікальну річ.

Вишивка найчастіше виявляється дорожче будь-яких інших способів нанесення зображень на одяг, але в той же час це найпрезентабельніший і якісний спосіб нанесення. Вишивка яскрава, об'ємна, чітка, стійка і приваблива.

Крім вишивки на стандартних китайських футболках ми пропонуємо пошиття футболок з якісного трикотажного полотна на замовлення, такі футболки в поєднанні з вишивкою можуть послужити прекрасним подарунком родичам, друзям, колегам.

Яскрава й оригінальна вишивка на футболці - це добре рішення, що не втратить своєї актуальності.

Контакти і час роботи
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб-Нд Вихідний
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Про нас

Maritex - український виробник корпоративного та повсякденного одягу з 2011 року.

Україна, м.Київ, пер. Куренівський, 15, офіс, 9

© 2011-2019 Maritex. All Rights Reserved. Corporate and casual wear